Ateliér

O nás

Architon s.r.o.
Pekařská 240 / 3
400 07 Ústí nad Labem
Česká republika
IČ: 05833191
DIČ: CZ05833191

+420 774 090 988

atelier@architon.cz

Architon s.r.o. je architektonický a urbanistický ateliér se sídlem v Ústí nad Labem, který v roce 2017 založil Ing. arch. Jiří Philippe Janda. Poskytujeme komplexní architektonické, urbanistické a interiérové služby, počínaje přípravou zakázky až po realizaci včetně architektonických studií, územně plánovacího a povolovacího řízení, prováděcích projektů, až po autorský dozor při realizaci a spolupráci během kolaudace staveb. Ateliér spolupracuje s řadou dlouholetých externích spolupracovníků, kteří zajišťují profesní dokumentaci v dalších oborech.

Zabýváme se komplexním projektováním soukromých, komerčních i veřejných staveb. Moderních rodinných domů, administrativních, školních i kulturních staveb. Často rovněž řešíme sídla firem s návazností na stavby průmyslové. Navrhneme stylové interiéry pro rodinný dům, kancelářské budovy i pro ostatní stavby. Každá architektura, i ta nejmenší, je pro nás výzvou objevit něco nové, od elementárních designérských prvků, až po největší měřítka urbanismu a územního plánovaní.

Projektům věnujeme maximální energii protože architektura a design je pro nás vášní. V naší tvorbě neexistují dva stejné výsledky a každý projekt je originál. Spolupráce mezi klientem a architektem je pro nás harmonickým a kreativním dialogem . Naším cílem je navrhovat architekturu, která splní představy klienta a odpovídá nejvyšším profesionálním požadavkům. Prioritou je projektování v nízkoenergetickém či pasivním standardu.

Tým

Ing. arch. Jiří Philippe Janda
hlavní architekt
janda@architon.cz
+420 774 090 988
Ing. arch. Petra Jandová
architekt a interiérový designer
ateliér@architon.cz

Externí spolupracovníci

Libor Staněk
Jiří Brandejský
Jana Rejmonová
Ing. Karel Stránský
Milan Vykouk
Ing. Miloslav Kašpárek

Ing. Martin Vejškrab
Libor Novotný
Ing. Jiří Koudelka
Richard Bucha, DiS.

Zbyněk Kropáč
Ing. Daniel Florián
Ing. Hořáková Veronika
Dalibor Šalanský

Stoklasa Roman
Martin Růžička
Stanislav Losenický
Ing. Petr Beneš
Ing. Olga Benešová

Klienti

Bílinská Kyselka

CPI

obec Chabařovice

Krob Scanners

Lesy ČR

obec Modlany

obec Spořice

Ústecký kraj

Ústí nad Labem

Vodní záchranná služba

Spolupracujeme

Wienerberger

Vekra

UM Plus

Stavby Jožák

Rako

Delivi